Про нас

1     Легкий аромат чайної троянди, акації і морського бризу, з ледь вловимими пахощами бузку й мигдалю – подібний опис скоріше підходить вишуканому парфюму. І тим не менше всі ці аромати описують самий вишуканий відпочинок, а будь-який відпочинок, як відомо, починається з вибору санаторію.

Класичний клінічний санаторій „Аркадія” Державної прикордонної служби України сертифікований як санаторій „три зірки”, розрахований на 210 ліжко-місць, розташований на високому береговому плато у колишньому маєтку князя Гагаріна. Зачаровувати санаторій «Аркадія» починає зовсім не з першого погляду… а з першого подиху.  Аромат свіжого парково-морського повітря злегка кружляє голову. Однак, враховуючи лікувально-оздоровчий статус установи, напевно, слід додати: позитивно впливає на психоемоційний і фізичний стан людини. Ласкаве море, сучасна спортивна-рекреаційна база на фоні затишного парку роблять відпочинок не тільки приємним, а й корисним, активним, що по праву дозволяє вважати санаторій одним з найкращих в Одесі.

Повноцінна інфраструктура клінічного санаторію „Аркадія”, в якому медикаментозні й апаратні методи лікування гармонійно поєднуються з клімато-, геліо-, таласо- і аеротерапією позитивно впливає на емоційне та фізичне здоров’я відпочиваючих, буквально стимулюючи імунітет і настрій, до того ж створюється ефект приливу сил. Складається враження ніби територія райського куточка наповнює позитивної енергією, а вона, у свою чергу, примушує організм кожного з нас молодшати, як кажуть, на очах.

Здана в експлуатацію грязе-водолікарня. Тут крім традиційних процедур відпочиваючим готується дещо особливе – лікувальні ванни з мінеральною водою, аналогів якої немає в Україні, пелоїдотерапія з використанням інфрачервоного проміння.

Термальне джерело. Ванни з унікальною за своїми властивостями мінеральною водою (її аналоги застосовуються для лікування на курортах Усть-Качка в Забайкаллі та Лієпая в Латвії) доступні завдяки ініціативі наших медиків і підтримки керівництва відомства.

 20130531_092414

Природа

Територія санаторію за своїми кліматичними особливостями є унікальною. Легкий морський бриз під кронами каштанів, акацій, альбіцій, туї, кедрів, сосен, зелених і блакитних ялин, кипарисів, сакури, горобини, беріз, дубів… створює своєрідну та неповторну ауру цього місця. У північно-західній частині Чорноморського узбережжя, де гаряче степове повітря поєднується з вологим диханням моря, створює неповторний мікроклімат, який є цілющим для здоров’я. Численні алеї засаджені реліктовими деревами, які занесені до «Червоної книги», аналоги яким є лише в Одеському ботанічному саду. Серед них – кримські кипариси, акації, каштани, альбіції, туї, кедри, які живуть на Одеській землі, доглянуті турботливими руками та впевнено тягнуться доверху.

Для активного відпочинку побудовано дитячі та спортивні майданчики (волейбольний, баскетбольний, футбольний плюс тенісні столи).

На території санаторію ведуться роботи щодо відкриття та запуску власної свердловини. Вода за своїм складом буде схожа на воду Куяльника.