Про санаторій

Клінічний санаторій Державної прикордонної служби України «АРКАДІЯ»

м.Одеса

 

   В Квітні 1945 року. З метою розширення об’єму лікувально-профілактичної допомоги у військах Міністерства внутрішніх справ Союзу Радянський Соціалістичних Республік, наказом НКВС СРСР № 135 від 3 квітня 1946 року було оголошено про формування Будинку відпочинку в складі прикордонних військ Чорноморського округу. Фактично Будинок відпочинку приступив до своєї діяльності ще у вересні 1945 року, але на правах позаштатного Будинку відпочинку офіцерського складу на 10 ліжок.

   В Лютому 1954 року. Будинок відпочинку у зв’язку з розформуванням прикордонних військ молдавського округу було включено в склад прикордонних військ Південно-Західного округу і переведено на нове місце в один із найпрекрасніших куточків курорту Аркадія до колишнього маєтку князя Гагаріна. Двоповерховий дерев’яний будиночок, який самотньо височів над берегом моря, поклав початок сучасному центру оздоровлення.

   …1991 рік. З утвердженням незалежної України 24 серпня 1991року починається новітня історія нашого Центру. За ці роки відбулася значна подія в його житті – це прийняття у 1992 році військовослужбовцями Прикордонних військ України присяги на відданість народу України. У скрутних фінансово-економічних умовах пройшла реорганізація у Будинку відпочинку “Одеса-Аркадія” Прикордонних військ України.

   …2003рік. Центр оздоровлення та відпочинку “Одеса-Аркадія” входить в штат Державної прикордонної служби України на 210 ліжко-мість.

   І ось у 2008 році Центр оздоровлення та відпочинку “Одеса-Аркадія” набуває статусу санаторію Державної прикордонної служби України під назвою “Аркадія”.

    Відпочивати тут легко та приємно. Номери підвищеної комфортності припадуть до душі найвибагливішим відпочивальникам. Двомісні номери мають можливість на розгорнення третього спального місця. Pro sanatorij 1Вид з вікон на чарівний парк та мінливе море. Всі номери обладнані власним санвузлом, кондиціонером, телевізором із супутниковим телебаченням, холодильником, деякі – мінібарами. Холи, коридори та сходи корпусу знаходяться під постійним відеонаглядом.Pro sanatorij 2

   Простора та світла їдальня складається з трьох залів з вдало п
ідібраним інтер’єром на 300 посадочних місць. На ваш смак вам запропонують декілька Pro sanatorij 3варіантів меню із страв української та одеської кухонь в усьому їх колориті.

 

   В санаторії дозволяє проводити лікування паціентів із захворюваннями:

-серцево-судинної системи;

-органів дихання;

-центральної і периферичної  нервової   системи;

-опорно-рухового апарату;Pro sanatorij 4

-шлунково-кишкового тракту;

-сечостатевої систем. На базі санаторію проводиться реабілітація осіб пільгових категорій: учасників бойових дій, ветеранів ВВВ, постраждалих внаслідок аварії на Чернобильській АЕС.

.

   Діагностичне обладнання дає можливість провести обстеження на достатньо високому рівні, а саме:

Pro sanatorij 5

 • електрокардіографія
 • ультразвукова діагностика (щитоподібної залози, серця, органів черевної порожнини, малого тазу)
 • кольпоскопія (діагностика захворювань шийки матки)
 • клініко-лабораторне обстеження (клінічний аналіз крові, сечі, біохімічний аналіз крові, мікроскопічне дослідження мазків)

   Вам пропонуються консультації та лікування в кабінетах:

 • кардіолога (лікування захворювань серцево-судинної системи, сполучної тканини, суглобів)
 • стоматолога (невідкладна допомога, планова санація відпочивальників, реставрація, професійне чищення, лікування зубів сучасними стоматологічними матеріалами)Pro sanatorij 6
 • окуліста (діагностика та лікування захворювань, підбір окулярів, лінз, консультаці у ведучих спеціалістів інституту Філатова)
 • гінеколога (сучасна діагностика фонових та передракових захворювань, лікування хронічних запальних захворювань, порушень менструального циклу, корекція клімаксу, кріодеструкція шийки матки)
 • уролога (діагностика та лікування захворювань сечостатевих органів)
 • психологічного розвантаження (індивідуальна психокорекція)
 • невропатолога (лікування неврологічних захворювань)

   Для профілактики та лікування хронічних захворювань використовується:

 1. Апаратна фізіотерапія (високочастотна, низькочастотна електротерапія, електрогрязєлікування, світлолікування, магнітотерапія, ультразвукова терапія)
 2. Інгаляторій.Pro sanatorij 7
 3. Киснево-синглетна терапія.
 4. Дієтотерапія.
 5. Терапія мінеральними водами („Моршинська”, „Трускавець”, „Куяльник”, „Боржомі”)
 1. Фітотерапія з індивідуальним підбіром трав.
 2. Всі види масажу (класичний, сегментарний, антицелюлітний з використанням ароматичних олій), масажне ліжко.

    Лікувальна фізкультура (індивідуальні заняття з інструктором).

 1. Застосування метода кінезотерапії з використанням наклонної площини для витягування і розвантаження сегментів хребта під дією власної ваги тіла за Pro sanatorij 8допомогою „Профілактора Євмінова” – тренажера для лікування та профілактики захворювань хребта.
 2. Лікувальні ванни (хвойні, лавандові, йодо-бромні)
 3. Інфрачервона сауна з пієло-інфратерапією, лікування ароматичними оліями, з послідуючим ополискуванням кольоровим душем.Pro sanatorij 9
 1. Теренкур (дозована хода по „дорозі здоров’я”)
 2. Озонотерапія
 3. Очищення організму натуропатичними засобами за унікальною методикою проф. Гусевої.

 

 

   На території нашого санаторію до ваших послуг:

 • автостоянка під охороною, автомийка, сейфи для збереження документів і цінностей, прання білизни згідно прейскуранту, магазин супутніх товарів, сауна, більярдна зала, салон краси (перукарня, манікюр, педікюр, косметичні послуги), фітнес зал, кафе, конференцзали (великий і малий), проведення банкетів, урочистостей, привітання молодят, іменинників; послуги їдальні, прокат спортивного інвентаря, аренда спортивного майданчику, автомати кави, прокат човнів, рибалка, прокат парасольок, кругів, шезлонгів, екскурсійна робота, догляд дітей, які прибули на відпочинок, телефонні картки, шашлична „Хуторок”,додаткові платні медичні послуги